Český průvodce

Web Český průvodce je zaměřen na unikátní službu – zajišťování česky mluvících průvodců po světě. Web jsem poradil udělat na základě analýz dat z jiných webů a znalosti internetového trhu pro cestovní ruch. Na celém webu jsem pracoval pouze já a to od návrhu designu až po doladění různých textů.

Prohlédnout web

Analýza a reporting

I na úspěšném webu je stále potřeba dělat různé úpravy, které provádím na základě dat, které vytváří návštěvníci webu. Naposledy jsem poupravil strukturu, aby byl web čitelnější pro cílovou skupinu.

 

SEO

SEO pro tento projekt bylo základním kamenem jak web propagovat. Samozřejmě to nezůstalo jen u vyplnění titulků a popisků stránky. Navíc byly vytvořeny unikátní texty (content marketing) a napojení na partnerské weby (linkbuilding). Díky tomu je web umístěn na mnoho klíčových slov na prvním místě ve vyhledávání.

SEM

Nejdříve jsme tuto službu zkoušeli propagovat na Facebooku (Facebookové kampaně), ale zjistili jsem, že se zde nenachází naše cílová skupina. Změnili jsme tedy strategii a nyní se věnujeme PPC kampaním u vyhledávačů.